...

Infolinia: 696 123 785

biuro@detektywcentrum.pl

Licencja detektywa Wrocław

Prowadzimy szkolenia i kursy prowadzące do zdobycia licencji detektywistycznej.
Szkolenia odbywają się pod nadzorem specjalistów, osób z wieloletnim
doświadczeniem w branży detektywistycznej, posiadających pełne uprawnienia
do przeprowadzania takich szkoleń.
Naszym celem, jest wyszkolenie na jak najwyższym poziomie przyszłych
detektywów i ewentualna współpraca z najlepszymi uczestnikami i absolwentami kursów.
Jeśli zdobędziesz licencję, okażesz się osobą kreatywną i będziesz chciał lub chciała,
zdobyć dalsze doświadczenie w tym ciekawym zawodzie, oferujemy pracę w zgranym zespole.
Oferujemy ciekawe zarobki i możliwość dalszego dokształcania się już w praktyce.
Praca jako prywatny detektyw jest bardzo specyficznym zajęciem. Jeśli czujesz, że jest to coś, co da Tobie satysfakcję, lubisz pracę z wykorzystaniem najnowszych nowinek technicznych, chcesz pomagać innym w ich życiowych problemach, to zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą. Już na tym etapie pomożemy Tobie podjąć decyzję i wstępnie ustalimy
czy masz predyspozycje do wykonywania tego zawodu.

Centrum Bezpieczeństwa i Detektywistyki to profesjonalna agencja, która z powodzeniem działa na polskim rynku od dekady. Nasza kadra to specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym oraz licznymi sukcesami na koncie, począwszy od badań uczciwości pracowników, przez sprawy rodzinne, a skończywszy na wykrywaniu zdrad w związkach. Mamy odpowiednie uprawnienia oraz licencje konieczne u podmiotów świadczących kompleksowe usługi detektywistyczne. Przygotowaliśmy atrakcyjną propozycję dla ludzi dociekliwych, spostrzegawczych i kreatywnych – kurs umożliwiający zdobycie licencji detektywa Wrocław to miasto, w którym odbywają się nasze szkolenia.

Czytaj więcej

Jak zdobyć licencję detektywa?

W 2014 roku weszła w życie ustawa deregulacyjna, na mocy której dostęp do profesji detektywa stał się łatwiejszy. Od tego czasu osoby, które interesuje licencja detektywistyczna, nie muszą już zdawać egzaminu państwowego w Komendzie Głównej Policji (na mocy Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z 16 grudnia 2013 r. w sprawie szkolenia dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa). Mimo to uzyskanie tych uprawnień wciąż wiąże się z dość długą listą wymagań. O licencję może się ubiegać kandydat, który ukończył 21 lat, posiada co najmniej średnie wykształcenie oraz obywatelstwo polskie lub innego kraju członkowskiego UE. Ponadto ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz zdolność psychiczną do świadczenia tego rodzaju usług, potwierdzoną orzeczeniem lekarskim.

Licencja prywatnego detektywa pozostanie wyłącznie w sferze marzeń dla skazanego prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo (włącznie ze skarbowym). Podobnie będzie w sytuacji, gdy toczy się przeciwko niemu postępowanie o tego typu przewinienie, jak również, gdy w ciągu ostatnich pięciu lat został dyscyplinarnie zwolniony z pracy w Straży Granicznej, Policji, Agencji Wywiadu, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego czy w Biurze Ochrony Rządu. Dotyczy to także utraty stanowiska w sądzie, prokuraturze, wojsku bądź w innym urzędzie administracji publicznej w Rzeczypospolitej Polskiej lub innym kraju.

Kolejny ważny punkt na liście kryteriów określających, jak zdobyć licencję detektywa, to pozytywna opinia komendanta powiatowego Policji (rejonowego czy miejskiego), właściwego dla miejsca zamieszkania kandydata. Opinię sporządza się na podstawie informacji uzyskanych przez Policję albo – jeśli starający się to obywatel innego kraju – przez odpowiedni organ danego państwa.

Licencja prywatnego detektywa – szkolenie

Poza spełnieniem wszystkich powyższych reguł osoba, której celem jest licencja detektywistyczna, musi legitymować się dokumentem potwierdzającym odbycie przez nią szkolenia. Zagadnienia poruszane w trakcie kursu są poświęcone m.in. ochronie danych osobowych oraz informacji niejawnych. Podczas szkolenia na detektywa kandydat zapoznaje się z przepisami regulującymi prawa i obowiązki przedstawiciela swojego zawodu. Oprócz tego przyswaja zasady wykonywania działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych.

Zespół agencji CBiD z powodzeniem przeprowadza tego typu kursy, umożliwiając zainteresowanym zdobycie umiejętności niezbędnych w pracy detektywa. Nasi specjaliści posiadają pełne uprawnienia do prowadzenia takich szkoleń. Przykładają wszelkich starań, aby klarownie przekazać uczestnikom kursów wiedzę i wyedukować ich na jak najwyższym poziomie.

Wysokie kwalifikacje członków naszych szkoleń będzie potwierdzać nie tylko uzyskana licencja prywatnego detektywa. Najlepsi absolwenci, wykazujący się największą kreatywnością oraz chcący zdobywać dalsze doświadczenie w tej profesji, mają szansę na otrzymanie pracy w CBiD. Propozycja stanowiska jednego z naszych detektywów to dobitny dowód na to, że udało nam się wprowadzić do zawodu kolejną ambitną i kompetentną osobę.

Licencja detektywa cena

Należy mieć świadomość, że profesja detektywa to bardzo specyficzne zajęcie, w którym nie ma miejsca na rutynę. Licencja detektywistyczna nadaje się dla ludzi, którzy uwielbiają sprawdzać się przy nowych wyzwaniach, ponadto sprawnie posługują się zaawansowanymi technologiami. Warto pamiętać, że w tym zawodzie olbrzymie znaczenie ma też empatia, takt oraz dyskrecja.

Jeżeli Państwa marzeniem jest licencja detektywa Wrocław to miejscowość, w której można umówić się na rozmowę z jednym z naszych specjalistów. Wymiana informacji pozwoli już na samym początku ustalić, czy pasjonat tematyki detektywistycznej posiada predyspozycje do wykonywania zawodu, czy jednak ta dziedzina powinna zostać jego hobby. To oczywiście wstępne ustalenia, jednakże bardzo przydatne – pomogą wykryć ewentualne przeciwwskazania u chętnych.

Licencja detektywa Wrocław

Osobom poszukującym kursów ułatwiających uzyskanie licencji detektywa Wrocław ma wiele do zaoferowania. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy uważają, że doskonale odnajdą się w nowej roli, lubią pomagać innym i chcą wykonywać ambitną, nieszablonową pracę. Jeżeli pragną Państwo zdobyć uprawnienia, jakie daje licencja detektywa Wrocław to miasto, w którym można ją zdobyć z naszą pomocą. Służymy wiedzą, doświadczeniem oraz wsparciem na każdym etapie współpracy.